Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Caffitaly Monorigine Kaapi Royale Kompatybilne z Cafissimo * 100% Robusta Special Edition, Włoski Oryginał, 10 kapsułek , 80g

ci-007

Nowy

Ten produkt nie jest już w magazynie


Brak w magazynie

15,90 zł

19,88 zł / 100g

Arkusz danych

Ilość kapsułek w opakowaniu10 sztuk
Gramatura8 gram w kapsułce
Skala intensywności10 / 10
Dedykowana dla pojemnościFiliżanka / 45-75 ml
Termin ważnościMin. 03/11/2018

Więcej informacji

foto_1_1.jpg

Pochodzi z indyjskich gór Karnataka, espresso 100% Robusta intenso, aromat i mocny smak z lekkim posmakiem czekolady i przypraw.
foto_5.jpg
Ze względu na dużą wysokość i charakter gleb plantacji,100% Robusta ma maksymalną kreme o niezwykle intensywnym kolorze brązowym. W wysokiej intensywności aromatu można zauważyć przyjemną nutę czekolady i przypraw z niewielkimi akcentami zbóż i drewna. Charakteryzuje się małą kwasowością i doskonałą równowagą.

W pełni nasycone espresso, oddaje słodko-kwaśny smak i utrzymujący się
posmak gorzkiej czekolady.


Każde opakowanie składa się z 10 kapsułek zawierających od 8 gramów palonej i mielonej kawy.

*Znaki towarowe umieszczone w sklepie kawasystem.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez Catervend E. Ernest. Należą one do ich właścicieli, a Catervend E. Ernest nie jest ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.