Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Tchibo Cafissimo Caffe Crema Colombia Kompatybilne z Caffitaly*, 10 kapsułek, 80g

tch-001

Nowy


Bardzo dużo

13,90 zł

19,99 zł / 100g

Arkusz danych

Ilość kapsułek w opakowaniu10 sztuk
Gramatura8 gram w kapsułce
Skala intensywności5/6
Termin ważnościMin. 27/02/2019

Więcej informacji

foto_1_1.jpg

Caffè Crema Colombia Andino do systemu pojedynczych porcji ekspresu Cafissimo*. Każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość drobno zmielonej kawy, idealnej na jedną filiżankę smacznej kawy Caffè Crema Colombia Andino. Wystarczy umieścić kapsułkę w ekspresie, nacisnąć wybrany przycisk i gotowe. 
Wspaniałe espresso lub idealna baza do cappuccino.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
100 % Tchibo Arabica: Do kawy Caffè Crema Colombia Andino wybieramy wyłącznie najlepsze ziarna Arabica, które w wybranych lokalizacjach wolno dojrzewają i dzięki temu mają więcej czasu, aby rozwinąć ponad 800 nut aromatycznych. Z tej jakości ziaren kawy Arabica wybieramy wyłącznie najlepsze: dojrzałe, duże i bez skaz.

Każde opakowanie składa się z 10 kapsułek zawierających od 8 gramów palonej i mielonej kawy.
*Znaki towarowe umieszczone w sklepie kawasystem.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez Catervend E. Ernest. Należą one do ich właścicieli, a Catervend E. Ernest nie jest ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.