Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
Zestaw Caffitaly & Tchibo Promo Max 10 Zobacz większe

Zestaw, Big Bag 96 szt, Crema i 100% Arabica, Caffitaly & Tchibo, Extra Cena, 4 rodzaje smaków, 96 kapsułek, 770g

mix-6

Nowy

Tchibo Colombia, Crema Rich Tchibo, Gold 100% Arabica, Piacetto crema Tchibo

Więcej szczegółów


Bardzo dużo

129,90 zł

Arkusz danych

Ilość kapsułek w opakowaniu96 sztuk
Termin ważnościMin. 2019

Więcej informacji

Zestaw 96 sztuk kapsułek w 4 rodzajach smaków do systemów
Caffitaly i Tchibo Cafissimo.
Arabica to jeden z najbardziej ulubionych rodzajów kawy, charakteryzujący się kwaskowatym posmakiem i intensywnym aromatem z dodatkiem słodyczy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was bardzo korzystny zestaw 4 rodzajów kapsułek 100% arabica,
w jednym opakowaniu po 24 sztuki z każdego smaku.

foto_1_1.jpg100% ARABICA Złota Seria Caffitaly
Mieszanka 100% Arabiki pochodzącej z Ameryki Łacińskiej i Afryki Środkowej. Jako espresso bogate w aromaty owocowe i kwiatowe, o słodkim i zbilansowanym kwaskowym smaku,biorąc pod uwagę jego lekki temperament, idealne na każdą chwilę dnia.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
PIACETTO ESPRESSO CAFFE CREMA Tchibo Cafissimo
Klasyczna kawa czarna lub z mlekiem jako Latte Macchiatto lub Cappuccino 100% Arabika, kawa o łagodnym smaku i bogatym aromacie. Kawa o bardzo niskiej kwaskowatości.
Pochodzenie: Ameryka Południowa
Palenie: bębnowe
foto_5.jpg
foto_3.jpg
CAFFE CREMA RICH AROMA Tchibo Cafissimo
Rozkoszujcie się dzięki łagodnej, aksamitnej piance zmysłowością kawy Caffè Crema ze 100% ziaren Tchibo Arabica. Aby poprawić doznania smakowe ulepszona została receptura kawy Caffè Crema Rich Aroma. Rozkoszujcie się teraz niepowtarzalną kawą Caffè Crema ze 100% ziaren kawy Arabica. Caffè Crema Rich Aroma o delikatnej, ciemnej nucie nadaje się idealnie do przyrządzania smacznych specjałów kawowych, jak cappuccino czy latte macchiato.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
CAFFE CREMA COLOMBIA Tchibo Cafissimo
Caffè Crema Colombia Andino do systemu pojedynczych porcji ekspresu Cafissimo*. Każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość drobno zmielonej kawy, idealnej na jedną filiżankę smacznej kawy Caffè Crema Colombia Andino. Wystarczy umieścić kapsułkę w ekspresie, nacisnąć wybrany przycisk i gotowe.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
Zestaw pakowany jest w opakowanie zastępcze i zawiera 96 kapsułek mielonej kawy.
baner.jpg
*Znaki towarowe umieszczone w sklepie kawasystem.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez Catervend E. Ernest. Należą one do ich właścicieli, a Catervend E. Ernest nie jest ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.