Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestaw, Big Bag 96 szt, Espresso i Crema, Caffitaly & Tchibo, Extra Cena, 8 rodzaji smaków, 96 kapsułek, 746g

mix-7

Nowy


Brasil Gold, Espresso Gold, Crema Rich Tchibo, Intenso Tchibo

Więcej szczegółów


Bardzo dużo

149,90 zł

20,09 zł / 100g

Arkusz danych

Ilość kapsułek w opakowaniu96 sztuk
Termin ważnościMin. 2019

Więcej informacji

Zestaw 96 sztuk kapsułek w 8 rodzajach smaków do systemów Caffitaly i Tchibo Cafissimo to prawdziwa gratka dla stałych użytkowników i smakoszy wysokiej jakości kaw w kapsułkach. Specjalnie dobrane i najbardziej cenione rodzaje 8 smaków w ilości 96 sztuk w połączeniu z bardzo korzystną ceną zadowoli największych poszukiwaczy okazji.

foto_1_1.jpgPIACETTO ESPRESSO CAFFE CREMA Tchibo Cafissimo
Klasyczna kawa czarna lub z mlekiem jako Latte Macchiatto lub Cappuccino 100% Arabika, kawa o łagodnym smaku i bogatym aromacie. Kawa o bardzo niskiej kwaskowatości. Pochodzenie: Ameryka Południowa. Palenie: bębnowe.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
PIACETTO ESPRESSO Tchibo Cafissimo
Klasyczna kawa czarna lub jako espresso bądź Caffè Latte Mieszanka z przewagą Arabiki, o pełnym smaku i bogatym aromacie. Kawa o niskiej kwaskowatości. Pochodzenie: Ameryka Południowa i Azja. Palenie: bębnowe.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
ESPRESSO ITALIANO Złota Seria Caffitaly
Z połączenia silnego smaku Robusty Indiana ze słodką i aksamitną najlepszą Arabicą Środkowej Ameryki Południowej, pochodzi espresso dell'amaro, trwałe, z nutą gorzkiej czekolady i orzechów laskowych, idealne na przebudzenie.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
100% ARABICA Złota Seria Caffitaly
Mieszanka 100% Arabiki pochodzącej z Ameryki Łacińskiej i Afryki Środkowej. Jako espresso bogate w aromaty owocowe i kwiatowe, o słodkim i zbilansowanym kwaskowym smaku,biorąc pod uwagę jego lekki temperament, idealne na każdą chwilę dnia.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
CAFFE CREMA COLOMBIA Tchibo Cafissimo
Caffè Crema Colombia Andino do systemu pojedynczych porcji ekspresu Cafissimo*. Każda kapsułka zawiera odmierzoną ilość drobno zmielonej kawy, idealnej na jedną filiżankę smacznej kawy Caffè Crema Colombia Andino. Wystarczy umieścić kapsułkę w ekspresie, nacisnąć wybrany przycisk i gotowe.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
ESPRESSO BRASIL BELEZA Tchibo Cafissimo
Brasil Beleza to wyrazista, pełna harmonii kawa espresso. Ziarna tej kawy dojrzewają powoli na słonecznych stokach Brazylii i charakteryzują się delikatnym smakiem z nutą gorzkiej czekolady i orzechów. Palone według tradycyjnej włoskiej receptury ziarna oddają pełnię idealnego smaku.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
CAFFE CREMA RICH AROMA Tchibo Cafissimo
Rozkoszujcie się dzięki łagodnej, aksamitnej piance zmysłowością kawy Caffè Crema ze 100% ziaren Tchibo Arabica. Aby poprawić doznania smakowe ulepszona została receptura kawy Caffè Crema Rich Aroma. Rozkoszujcie się teraz niepowtarzalną kawą Caffè Crema ze 100% ziaren kawy Arabica. Caffè Crema Rich Aroma o delikatnej, ciemnej nucie nadaje się idealnie do przyrządzania smacznych specjałów kawowych, jak cappuccino czy latte macchiato.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
ARABICA BRASILE Złota Seria Caffitaly
Arabica uprawiana na najlepszych brazylijskich plantacjach Mogiana. Niezwykły klimat stałych letnich deszczy i suchych zim sprawia idealne warunki do produkcji najwyższej jakości. Cechuje się mocą, słodyczą, idealną kwasowością z aromatami suszonych owoców i kakao. Z takimi cechami staje się idealnym towarzyszem dla każdej przerwy kawowej.
foto_5.jpg
foto_3.jpg
Zestaw pakowany jest w opakowanie zastępcze i zawiera 96 kapsułek mielonej kawy.
baner.jpg
*Znaki towarowe umieszczone w sklepie kawasystem.pl zostały użyte wyłącznie w celu poinformowania konsumentów o właściwościach produktów oferowanych przez Catervend E. Ernest. Należą one do ich właścicieli, a Catervend E. Ernest nie jest ani pośrednio, ani bezpośrednio powiązana z właścicielami wymienionych znaków towarowych.